Galeria

  • Nasze wspólne kanapki_13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kto na stronie.

Odwiedza nas 409 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Szanowni Rodzice
Informujemy, że 15 kwietnia 2019r. w związku z przystąpieniem do akcji strajkowej 90% kadry pedagogicznej przedszkola, nie jesteśmy w stanie zapewnić właściwej opieki wychowankom w godzinach pracy placówki.

Prosimy o kontakt w sytuacji, kiedy rodzic nie jest w stanie sam zaopiekować się dzieckiem w czasie nauczycielskiego strajku, a my dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wesprzeć wykorzystując aktualne możliwości kadrowe.

Z poważaniem
Aleksandra Szymczak

dyrektor ZSP 11

 

mama
dziękuję wam
Serdecznie dziękuję całej kadrze przedszkola nr 36 za superprofesjonalne zajęcie się moim dzieckiem. To jak zostało potraktowane i co z niego wynosi dzień w dzień, przerosło wszystkie moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że nadejdzie dzień, w którym pójdę do pracy ze świadomością że moje dziecko jest dobrze zaopiekowane. Dziękuję Wam.
Mirela
Głosowanie na najlepsze przedszkole
Głosujmy!!! ;) http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1759437,najlepsze-przedszkole- w-rybniku-ktore-daje-najlepsza-opieke-dzieciom-glosowanie-przedszkole-nr-36 -w-zespole-szkolno,galeria,4699079,id,t,tm,zid.html
Barbi
Świetna stronka
:p Super profesjonalna strona. Brawo :grin Widać, że przedszkole działa bardzo prężnie, tylko pogratulować. Życzę powodzenia, sukcesów i docenienia przez innych.

 

Copyright © 2012. All Rights Reserved.